Дьйор, Угорщина: все про Дьере від «Тонкощів туризму»

Октябрь 2, 2016 – 03:54
Фото пам яток

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

Бронювання в дере за найвигіднішими цінами  

Дьйор - основні курорти, острови, міста, екскурсії, пам'ятки, музеї, відгуки.

 

«Той промислове місто зі смішним ім'ям» - так часто відгукуються про Дьере (Gyor).Хоча жодне з цих тверджень не можна заперечувати (за кількістю підприємств Дьйор займає третє місце серед міст Угорщини), все ж головна його риса, особливо приємна серцю туриста - це велика кількість історичних споруд 17-18 століть.За кількістю вигадливих особняків угорської знаті, витончених церков і солідних укріплень Дьйор поступається, мабуть, тільки Будапешту і Сопрон.Серед інших скарбів міста - покрита золотом раку святого короля Ладислава, один з видатних зразків роботи середньовічних золотих справ майстрів.В 20 км від міста знаходиться чудове бенедектінскім абатство, чия історія налічує майже тисячу років, а в бібліотеці зберігається 250 000 найцінніших книг.Словом, в місті і околицях дійсно є, що подивитися!

 

Деякі готелі Д`єра в буквальному сенсі «стоять» на мінеральному джерелі: в їх спа-центрах можна пройти комплекс процедур по позбавленню від всюдисущого стресу.А в готелі Konferencia навіть пропонують оздоровлення акустичної терапією.

 

Як дістатися до Дера

 

Дьйор розташований на півдорозі між Віднем і Будапештом у зв'язку з obeim stolicami повідомлення otličnym поїзда.Потяги з угорської столиці до Д`єра відходять щопівгодини. Відстань в 131 км вони долають за годину з невеликим.Проїзд коштуватиме приблизно 1400 HUF. Між Віднем і Дьйор курсує 6-8 поїздів на день.Час у дорозі - 1, 5 години (119 км), тариф - близько 4900 HUF. Ще по залізниці до Д`єра можна дістатися з Братислави.

 

Крім цього, мандрівники можуть прибути в Дьйор на міжміському автобусі.Найтривкіше повідомлення - зрозуміло, з Будапештом: автобуси відправляються щогодини.

З `єра легко дістатися до озера Балатон - поїзди до Веспрема відправляються 4-5 разів на день.В дорозі належить провести приблизно 2 год, вартість проїзду - в районі 800 HUF.

Любителям свіжого вітру і бадьорять бризок можна порекомендувати водну подорож в Дьйор - по прекрасному блакитному Дунаї з Будапешта чи Відня.

Источник: tonkosti.ru


Похожие страницы:

  1. Кестхей Угорщина Пам'ятки
  2. Вишеград Угорщина Пам'ятки
  3. Хевіз Угорщина Пам'ятки
  4. Сегед Угорщина Пам'ятки