Звіт про поїздку в Угорщину

Сентябрь 28, 2016 – 17:24
Курорти Угорщини - Хевіз

Угорщина - країна, що займає, мабуть, мало не останнє місце з країн Європи за відвідуваністю російськими туристами.І, на наш погляд, абсолютно незаслужено. Швидше за все, це пов'язано з відсутністю належної реклами і, може бути, з мовним бар'єром, який все-таки відчувається в даній країні.Тому слід обзавестися картою і отримати докладну інформацію у гіда.Після оглядової екскурсії виникають відчуття чогось до болю знайомого - радянського (ну, дивлячись який у туриста вік) і разом з тим своєрідного.Подекуди можна побачити знайому букву "М" (Макдоналдс) жовтого кольору, хоча в усьому іншому американський вплив не відчувається.

 

За один тиждень цю країну не вивчити, можливостей для відпочинку, лікування і екскурсійної програми тут дуже багато.А головне, на користь поїздки сюди кажуть вартість туру, комфортний і нетривалий переліт регулярними рейсами.

 

Трохи про Угорщину

 

Угорщина розташована в Центральній Європі і межує зі Словаччиною, Україною, Сербією, Румунією, Хорватією і Австрією.На території країни розташовано найбільше озеро Центральної Європи - Балатон.Природа цієї країни дуже різноманітна, є і гори, і ліси, і степи.Кожен угорський регіон має свій колорит, культурні та природні пам'ятки.

 

Самое Головне, чим славиться Ungarn в туристів - це Своїми bogatejšimi біржовики цілющих термальних вод.Сюди їдуть за здоров'ям з усієї Європи, та й самі угорці люблять проводити канікули і відпустки на термальних курортах.При першому відвідуванні термального готелю викликає здивування велика кількість людей в білих халатах (не подумайте нічого поганого, халати - махрові готельні).

 

Чим ще славиться Угорщина? Звичайно ж, своєю вишуканою і різноманітною кухнею.Угорці дійсно знають толк в їжі і про це ми заявляємо не з чуток.Характерні страви угорської кухні мають своєрідну смакову гармонію, дуже ситні, готуються з використанням червоної меленої паприки, ріпчастої цибулі, помідорів і зеленого солодкого перцю.Обов'язково спробуйте знаменитий угорський суп-гуляш і рибну юшку, лечо - страва з лука...

Источник: www.1001tur.ru

Возможно, вам понравится:

Вечірній Будапешт Угорщина
Вечірній Будапешт Угорщина
Ungarn. Будапешт (Будапешт
Ungarn. Будапешт (Будапешт
Поїздка в Будапешт, Угорщина # 1
Поїздка в Будапешт, Угорщина # 1

Комерція в храмах мистецтва: як музеї стають міськими «місцями сили» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Forbes Росія
Культурний центр, розташований між основними пам'ятками Парижа і підметом редевелопменту районом Маре, в неблагополучному районі центрального ринку Ле-Аль, мав стати центром нової культурної осі на правому березі Сени.

Екскурсія по Будапешту. Угорщина
Екскурсія по Будапешту. Угорщина
Угорщина, Угорщина, Будапешт, Будапешт
Угорщина, Угорщина, Будапешт, Будапешт
# 79. Будапешт (Угорщина) (супер відео)
# 79. Будапешт (Угорщина) (супер відео)

Похожие страницы:

  1. Кестхей Угорщина Пам'ятки
  2. Дьйор Угорщина Пам'ятки
  3. Шопрон Угорщина Пам'ятки
  4. Токай Угорщина Пам'ятки
  5. Сегед Угорщина Пам'ятки