Кестхей, Угорщина: все про Кестхее від «Тонкощів туризму»

Сентябрь 29, 2016 – 14:07
Фото Кестхея

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди Kesthee

Бронювання в Kesthee за найвигіднішими цінами  

Кестхей - основні курорти, острови, міста, екскурсії, пам'ятки, музеї, відгуки.

 

Кестхей - невелике містечко біля західного краю Балатону.Крім зручних пляжів, він може похвастати автентичними старовинними вуличками і розташованим в прекрасному парку палацом родини Фештетич в стилі бароко.А всього в чотирьох кілометрах від Кестхея в оточенні купалень знаходиться озеро Хевіз, цілюща вода якого багата мінеральними солями, а дно вкрите мулом з високим вмістом радію.

 

По місту курсує спеціальний поїзд для туристів: він вважається найбільш зручним і недорогим способом огляду місцевих визначних пам'яток.

 

Як отримати

 

Кестхей розташований в південно-західній Vengrii, в 160 км від Будапешта.Через місто проходить залізниця, що йде уздовж всього північного берега озера Балатон.Шлях на поїзді з Будапешта займає приблизно 3 години, а подорож на автомобілі триватиме від 2 до 3 годин, в залежності від того, за яким березі озера пройде маршрут: проїхати можна по трасах Е71 / М7, при цьому слід врахувати, що на маршруті є платні дороги.

 

Трохи історії

 

місто Статус Кестхей отримати більше 15 століття, додавання часу було витрачено на važnym торгового центру в регіоні.Численні історичні та архітектурні пам'ятники роблять вигляд Кестхея неповторним, а програму перебування на цьому курорті насиченою та цікавою.

 

Готелі Kestheâ

 

Більшість готелів Kestheâ має рівень 3 * до 5 *.Вартість номерів у них досить низька порівняно з іншими європейськими курортами (номер на двох у чарівному пансіоні обійдеться від 50 євро за ніч), а рівень обслуговування високий.

 

Більшість готелів розташована або в безпосередній близькості від пляжів, або в невеликому віддаленні від них.Крім того, майже кожен готель пропонує свою «родзинку»: це може бути басейн, ресторан з власним винним погребом, тенісний корт, сад з шезлонгами, оздоровчий центр.Наприклад, Helikon 3 * знаходиться на самому березі Балатону, має власний пляж, критий басейн, криті та відкриті тенісні корти.У кожному номері цього готелю є балкон, з більшості номерів відкривається панорама озера Балатон.

 

Чимало тут невеликих гостьових будинків, які пропонують дуже високий рівень сервісу, але при цьому беруть депозит при в'їзді.При бронюванні номерів треба дуже уважно дивитися на умови бронювання, вони в готелях Кестхея дуже різноманітні.Деякі готелі не приймають до оплати кредитні карти.

Источник: tonkosti.ru

Возможно, вам понравится:

Вечірній Будапешт Угорщина
Вечірній Будапешт Угорщина
Ungarn. Будапешт (Будапешт
Ungarn. Будапешт (Будапешт
Поїздка в Будапешт, Угорщина # 1
Поїздка в Будапешт, Угорщина # 1

У столиці startuet Москва Festival IV «Коло світла» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
У листі до організаторів заходу, цього року головною темою фестивалю - "KrugoSvetnoe подорож» - викликала ob "edinit 'в мультимедійне шоу znakovye Географічні точки капіталу: Останкіно і ВДНХ, Великий театр і музей-заповідник" Царицино "...

IV Московський Міжнародний фестиваль "Круг Світла" сьогодні стартує в столиці & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
Основні теми цього року фестивалю - "KrugoSvetnoe Подорож", kotoraâ викликається ob "edinit 'в мультимедіа показати znakovye місця і пам'ятки: Останкінська і ВДНХ, Великий театр і музей-заповідник" Царицино "...

Екскурсія по Будапешту. Угорщина
Екскурсія по Будапешту. Угорщина
Угорщина, Угорщина, Будапешт, Будапешт
Угорщина, Угорщина, Будапешт, Будапешт
# 79. Будапешт (Угорщина) (супер відео)
# 79. Будапешт (Угорщина) (супер відео)

Похожие страницы:

  1. Дьйор Угорщина Пам'ятки
  2. Вишеград Угорщина Пам'ятки
  3. Хевіз Угорщина Пам'ятки
  4. Сегед Угорщина Пам'ятки