Сентябрь 30, 2016 – 00:24

Вітязево - це невеликий шматочок раю, який знаходиться в Криму, всього в 20 км від Анапи. Незважаючи на свою старовинну назву, цей курорт вважається одним з найбільш комфортабельних і сучасних. Багато місцевих жителів називають своє селище «грецьким», оскільки тут досі живе велика кількість греків. 

У Вітязево найкраще їхати в червні-липні, коли температура води досягає 25 градусів. Відмінна природа, тепле сонце й приємний клімат роблять курорт бажаним для туристів зі всього СНД. Море тут не тільки чисте, але й безпечне: дно рівне, без перепадів і глибоких западин. Завдяки цьому сюди часто приїжджають відпочити з дітьми. 

В настоящее время самым оптимальным вариантом выхода из ситуации, когда необходимы забота и уход близкому человеку, а быть постоянно рядом возможности нет - это профессиональная сиделка. На своем сайте Patronage.com.ua медицинская компания по уходу за тяжелобольными и пожилыми людьми «Вера Надежда Любовь» представляет целый комплекс медсестринских услуг сиделки-помощницы, которая профессионально и качественно выполнит свою работу.

Пляжі з дрібнозернистим піском обладнані всім необхідним для відпочинку. Ширина берегової лінії становить сто метрів. Як доповнення до відпочинку тут стоять кілька будівель з тростини, де можна перекусити, випити чашку кави або келих холодного пива. 

Для дітей тут побудовано декілька парків розваг, прокат катамаранів і прогулянки на бананах по теплому морю. Центральною вулицею Вітязево є Чорноморська. По ній прямо від пляжу можна дійти до аеропорту. На самій вулиці знаходяться кілька десятків магазинів і магазинчиків, де можна купити продукти харчування, сувеніри та інші речі, які знадобляться вам під час відпочинку. Також тут є аптеки. 

Саме містечко оточене виноградниками, які особливо прекрасні в кінці серпня. Вони надають солоному повітрю ще більше цілющої сили. До речі, що стосується лікування, то сюди рекомендується приїжджати людям з порушеннями опорно-рухового апарату, так як місцеві лікувальні грязі сприятливо впливають на суглоби, м'язи та шкіру. 

У Вітязево розвинена інфраструктура. Тут є різні бари, ресторани, нічні клуби й кафе. Тому тут можна відпочити не тільки дітям, а й дорослим.

Похожие страницы:

  1. Тур Греція Сербія Угорщина
  2. Курорти Угорщини Відгуки
  3. Курорт Шарвар Угорщина
  4. Курорт Бюк Угорщина