Угорщина. День десятий. Печерні купальні Мішкольц-Тапольце. Замок Дьйор в ...

Сентябрь 22, 2016 – 14:44
Фото пам яток Поснідавши рвонули в Мішкольц, вірніше в його передмісті Мішкольц-Тапольце, де розташовані печерні термальні купальні.На під'їзді до купалень всі паркувальні місця платні. На черговому повороті ми побачили хлопця в накидці у вигляді знака парковки - біла Р на синьому тлі, який бадьоро махав вказуючи у бік іншого хлопця, який вказував у бік третього, який вказав на місце де можна припаркуватися.Я чесно кажучи так і не зрозумів що це за місце. Була там табличка з написом угорською, за парковку в цьому місці попросили 1200 форинтів, без обмеження за часом.Поруч стояло кілька угорських машин вже з квиточками від хлопців.Ну ладно, заплатив і пішли через парк прямо до купалень. Вхід коштував 1850 форинтів за людину без обмеження за часом перебування.Нам видали знайомий по Хевіз магнітний браслет.  
Місце вкрай мальовниче. Купальні знаходяться безпосередньо в товщі скелі на території природного заповідника серед букових лісів.До скелі прибудований комплекс будівель з роздягальнями, критим басейном, так само є сауна, спа-послуги, грязелікування, фізіотерапія тощо.п. за доп. плату. Так само на території кілька відкритих басейнів в одному з яких за розкладом включається подача гарячої термальної води як у джакузі.Мені так і не вдалося скористатися цією процедурою, т.к. місця там займають заздалегідь (температура води в басейні + 31-32 *), а я не відразу зрозумів де розташовані насоси.В інших басейнах є пристрої на кшталт душа Шарко, тільки під водою - такі дуги з нержавійки, що охоплюють торс, з них через невеликі отвори під тиск подається вода, що дає приємний ефект гідромасажу.Так само є "падаюча" вода - з труби, вихід якої розташований на висоті близько 1.5 метрів над поверхнею води (глибина басейну 1 метр) закінчується струмінь води.Якщо встати під неї, то відчуття буде таке, ніби тебе масажують кулаками.З вулиці можна потрапити в будь-яку закриту частину комплексу. При вході з вулиці ти проходиш через невелике заглиблення в підлозі з водою, в якому омивається ноги після вулиці (хоча зовні в комплексі все чисто), у цих ванночок є приплив води і стік - таке от просте і елегантне рішення.

Источник: www.journals.ru

Возможно, вам понравится:

Вечірній Будапешт Угорщина
Вечірній Будапешт Угорщина
Ungarn. Будапешт (Будапешт
Ungarn. Будапешт (Будапешт
Поїздка в Будапешт, Угорщина # 1
Поїздка в Будапешт, Угорщина # 1

Porsche Performance Drive 2012 - зі Стамбула в Будапешті: Bookmark, Як це було & Nbsp; & mdash; & NBSP; DELFI.ee
Захоплююча поїздка зі Стамбула в Будапешт через країни Східної Європи.Оскільки маршрут протяжністю 1500 кілометрів проходив через території чотирьох країн, включаючи одну раллійную трасу світового рівня і кілька автострад, що відносяться до одних з найбільш..

Екскурсія по Будапешту. Угорщина
Екскурсія по Будапешту. Угорщина
Угорщина, Угорщина, Будапешт, Будапешт
Угорщина, Угорщина, Будапешт, Будапешт
# 79. Будапешт (Угорщина) (супер відео)
# 79. Будапешт (Угорщина) (супер відео)

Похожие страницы:

  1. Пам'ятки Будапешт Угорщина
  2. Рейтинг Готелів Угорщини
  3. Курорт Тапольца Угорщина
  4. Замки Готелі Угорщини