Сентябрь 30, 2016 – 18:53
 

Будапешт

 

Фото: Valyag / CC-BY-SA

 

Венг.Будапешт: Дунай, Замок Буда район і проспект Андраші.  
· Проспект Андраші - парадний проспект угорської столиці, носить ім'я міністра закордонних справ Австро-Угорщини Дьюли Андраші.Був побудований у зв'язку з святкуванням тисячоліття здобуття угорцями батьківщини, яке відзначали в 1896 році.
· Угорський державний оперний театр - найбільший і красивий театр країни, побудований за проектом знаменитого архітектора Міклоша Ібла в стилі італійського неоренесансу.У верхньому ряду по фасаду розташовані скульптури найвідоміших композиторів Європи - Глюка, Моцарта, Бетховена, Россіні, Доніцетті, Глінки, Вагнера, Верді, Гуно, Мусоргського, Чайковського, Монюков і Сметани.
· Будапештський метрополітен - один з найстаріших метрополітенів світу. Будівництво Будапештського метрополітену почалося в 1880-х. На сьогоднішній день Будапештський метрополітен - це 3 лінії, більш 40 станцій, 1 пересадочний вузол.1880-х.  
· Площа Героїв, побудована до святкування тисячоліття Угорщини в 1896 році.Є однією з головних площ міста. Центральну частину площі займає Меморіал 1000-річчя віднайдення батьківщини зі статуями керівників Угорщини починаючи з IX століття і ін.значних діячів угорської історії. Монумент був закладений в 1896 р і завершений в 1929 г. Довжина колонад - 85 м. Висота центральної колони, увінчаної зображенням архангела Гавриїла, становить 36 м.У центрі розташована скульптура предводителя угорських племен - Арпада (робота скульптора Дьєрдя Зали).

 

Будайськая фортеця

Історичний замок угорських королів.Нинішній палацовий комплекс в аристократично-розкішному бароковому стилі з'явився на початку XVIII століття і був розширений через століття.У будівлі палацу розташувалися історичний музей Будапешта, музей сучасного мистецтва і центральна бібліотека Угорщини, що носить ім'я одного з головних діячів країни графа Сечені.

Источник: www.hungary-nn.ru

Возможно, вам понравится:

Угорщина. Прогулянка по Шопрону
Угорщина. Прогулянка по Шопрону

У столиці startuet Москва Festival IV «Коло світла» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
У листі до організаторів заходу, цього року головною темою фестивалю - "KrugoSvetnoe подорож» - викликала ob "edinit 'в мультимедійне шоу znakovye Географічні точки капіталу: Останкіно і ВДНХ, Великий театр і музей-заповідник" Царицино "...

IV Московський Міжнародний фестиваль "Круг Світла" сьогодні стартує в столиці & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
Основні теми цього року фестивалю - "KrugoSvetnoe Подорож", kotoraâ викликається ob "edinit 'в мультимедіа показати znakovye місця і пам'ятки: Останкінська і ВДНХ, Великий театр і музей-заповідник" Царицино "...


Похожие страницы:

  1. Угорщина Дебрецен Пам'ятки
  2. Угорщина Печ Пам'ятки
  3. Угорщина Балатон Пам'ятки
  4. Угорщина Природні пам'ятки
  5. Угорщина Курорт Балатон