Сентябрь 28, 2016 – 07:34

Нажаль, дуже часто планування спальні не дозволяє обзавестися повноцінним дерев'яним ліжком з різьбленими спинками й розкішним ортопедичним матрацом. На заміну їм приходять зручні розкладні дивани, які вдень не займають багато місця, а вночі виконують всі обов'язки ліжка. Крім того, на сьогоднішній день за реальні гроші можна купити ортопедичний диван, який не буде шкодити спині й подарує міцний здоровий сон.

В наше время приобрести качественное напольное покрытие вовсе не трудно, для этого не нужно бегать по строительным рынкам, а просто купить ламинат в интернет магазине в Украине, в лучшем магазине «Евростиль», где Вам окажут профессиональную помощь в правильном выборе товара.

Що стосується самого наповнювача, то виробники можуть використовувати такі матеріали: латекс, блоки пружин різної жорсткості, а також дешевий ППУ. І якщо багато хто вибирає диван в спальню тільки за зовнішнім виглядом, то вони помиляються, адже від того, що знаходиться всередині, залежить його довговічність.

Навіть найкращий диван може прослужити своєму господареві не більше 5 років. За цей час зношується не тільки основна конструкція, але й самі пружини, і ремонту вони вже не підлягають.

При виборі дивана необхідно звернути увагу на такі параметри:

принцип розкладання. Він повинний бути досить простим і зручним у використанні, щоб потім не розкладати диван всією сім'єю. Крім того, чим менше у нього рухомих деталей, тим більше він прослужить.

стійкість каркаса й ніжок. У магазині не соромтеся лягти на диван і трохи поворочатись. При цьому він не повинен скрипіти, шуміти, або рухатися в такт вашому диханню. У сні ви робите близько 20 поворотів за ніч, і за цей час ви можете просто опинитися біля іншої стінки. Та й для молодої пари цей параметр відіграє особливу роль.

якість фурнітури. Кілька разів розкладіть і складіть диван. Якщо під час цих дій був якийсь опір чи незручність, то краще відмовитися від цієї моделі, оскільки проблеми з часом тільки посиляться.

зовнішній вигляд. Вивчіть якість закріплення оббивки, чи немає ніде пошкоджених швів або плям. Матеріал повинен бути м'яким, приємним. Що стосується кольору, то це вже залежить від інтер'єру спальні й переваг покупців.

вартість і виробник. Звичайно ж, чим дешевше диван, тим менше часу ви будете ним користуватися. Зараз виробники пропонують дешеві варіанти з конструкцією з ДСП, які швидко приходять в непридатність. Були випадки, коли дно просто проламувалось, і людина опинялася майже на підлозі. Тому краще віддати перевагу німецьким, італійським, фінським виробникам, які виготовляють якісні меблі з натурального дерева.

Источник http://euro-style.kiev.ua/catalog/laminat/params/6355=6427

Похожие страницы:

  1. Угорщина Готель Панорама Озеро Хевіз
  2. Угорщина Термальні Курорти Хайдусобосло
  3. Угорщина Термальні Курорти Хевіз Протипоказання
  4. Недорогой отдых тоже может быть незабываемым, Затока отели