Курорт Хевіз (Vengriya)

Июль 4, 2014 – 10:30

Хевиз бальнеокурорти Хевіз заслужено отримав міжнародне визнання як першокласний лікувальний курорт.Хевіз розташоване в долині неподалік від озера Балатон, в 180 км від Будапешта, 6 км від Кестхея і в 16 км від аеропорту Шармелек.

 

Найдорожче, що може запропонувати туристу Угорщина, Хевіз - найбільше в Європі термальне озеро (площа озера 4, 4 га, глибина 36, 5 м), вода якого має унікальний хімічний склад і разючі лікувальні властивості.Зарахунок того, що температура води не опускається нижче 20 градусів, лікування на озері Хевіз проводиться цілий рік.

 

Одна з допрімечатеьностей озера Хевіз - індійські рожеві латаття, привезені і висаджені викладачем економічного інституту Кестхея Шандором Ловаш.Ці прекрасні квіти стали символом міста, прикрасивши його герб.

 

Лікування на озері Хевіз

 

Уже в середні століття була виявлена ​​цілющі якості озера.Мінеральна вода і торф на дні озера утворюють унікальний лікувальний симбіоз.

 

Пропоноване на курорті Хевіз лікування грунтується на унікальному хімічному складі води.При купанні в озері поліпшуються кровообіг та обмінні процеси в підшкірних тканинах, через шкіру в організм надходять мінеральні речовини і роблять благотворний вплив.Завдяки сірководню води озера мають протівострессовое, заспокійливу дію.

 

Завдяки сере вода надає лікувальну дію на опорно-рухову систему, магній допомагає зняти біль, карбонати чудово впливають на шкірні покриви, кальцій - зупиняє запальні процеси.Завдяки складу і температурі води в ній немає ніяких хвороботворних бактерій, а присутні в озері мікроорганізми тільки підвищують ефективність лікування.Ви можете отримати тут найкраще лікування в Угорщині-Хевіз дозволяє відновлювати здоров'я і виліковувати найширший круг захворювань.

 

Інфраструктура

 

На курорті Хевіз діє безліч готелів, апартотелей з широкою інфраструктурою, пансіонів.

Источник: www.primastrada.ru

Возможно, вам понравится:

Телепередача о Бюкфюрдо. Ирина
Телепередача о Бюкфюрдо. Ирина
Угорщина, Бюкфюрдо - відгуки
Угорщина, Бюкфюрдо - відгуки

@ # @! ## Пограти в рулетку онлайн & Nbsp; & mdash; & NBSP; Національна ідея
.. Андорра лижі гора в онлайн ігри в рулетку в Білорусії Бельгія Антверпен Брюссель Британія Англія Шотландія Ungarn Будапешт Дебрецен Хайдусобосло Хевіз Шарвар Греча Аттика Афіни Лутракі.мотивація суперник хоче убезпечити обманщик скаже що він. він, три .. а якщо ви поклали на ..


Похожие страницы:

  1. Озеро Хевіз Угорщина Путівки
  2. Курорти Угорщини з Дітьми
  3. Курорти Угорщини на Карті
  4. Курорти Угорщини Відгуки
  5. Курорт Бюк Угорщина Відгуки