Міста і курорти Угорщини

Сентябрь 14, 2016 – 06:21
Лікування відпочинку Vengrii

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди курортів Vengrii

 

Всі міста і курорти Vengrii подорожей.Список найвідоміших регіонів, областей, міст і курортів Угорщини: чисельність населення, коди, відстані, кращі описи і відгуки туристів.

 

Плануючи поїздку до Угорщини, не варто обмежувати себе широковідомими і популярними туристичними стежками.Адже в кожному куточку цього красивого краю криється свою чарівність.І в зовсім маленьких селах, що розкинулись серед зелених пагорбів, і в древніх містах, колишніх свідками багатьох історичних подій, і у великих сучасних розвиваються мегаполісах.Загалом, подорожувати по Угорщині можна дуже і дуже довго, і при цьому зміна вражень гарантована.

 

см Vengrii

 

Дивитися Vengrii, розкішні Будапешт, raskinuvšijsâ на обох берегах Дунаю можливих, право на носіння з назвою Е від прекрасних evropejskih столиць.Центральна частина міста занесена в список Всесвітньої спадщини Юнеско.А його краса відзначалася ще з найдавніших часів, коли місто ділився на дві частини і не являв собою єдиного цілого: на фортецю Буду на одному березі, і на поселення Пешт на іншому.

 

У Будапешті дуже багато пам'яток самих різних видів: будівля найбільшого парламенту у всій Європі, найстаріша європейська гілка метро, ​​величні церкви і собори, старовинні міські квартали і мости через Дунай.

 

Угорська столиця славиться величезною кількістю термальних вод, тут близько 70 джерел, практично всі вони розташовані в прекрасних старовинних палацах.

Окремої згадки заслуговують і будапештські ресторани, де вам запропонують скуштувати страви національної кухні - гуляш, паприкаш, місцеві вина та багато іншого.

міста Vengrii

 

Стародавня стілець Vengrii, місто Вишеград знаходиться всього в 40 кілометрах від Будапешта, і TOZÉ височить над Дунаєм.Головна пам'ятка це руїни древній фортеці угорських королів, зі збереженою вежею Соломона, в якій за легендою нудився князь Влад Цепеш, відоміший як граф Дракула.Ще одне місце в Вишеграді, яке не можна обійти стороною - руїни розкішного палацу короля Матяша, який свого часу іменували «Другий Альгамброю».

 

Сентендре - невелике містечко, зовсім неподалік від Будапешта, в свій час заселений і відновлений сербськими біженцями.Місто по-своєму унікальний тим, що тут досить багато православних храмів (грецьких і сербських), що не дуже зазвичай для католицької Угорщини.Історичний центр міста - це вузькі вулички, красиві будиночки і ремісничі лавочки, що знаходяться в них.Сентендре - якийсь центр різних промислів і ремесел, тому тут дуже багато музеїв, присвячених їм.Серед них такі відомі як музей марципанів і музей вина.

Источник: tonkosti.ru

Возможно, вам понравится:

Телепередача о Бюкфюрдо. Ирина
Телепередача о Бюкфюрдо. Ирина
Угорщина, Бюкфюрдо - відгуки
Угорщина, Бюкфюрдо - відгуки

Сочі в січні-серпні прийняв 3,7 млн ​​туристів & Nbsp; & mdash; & NBSP; ÛGA.ru
Сочі в січні-серпні 2014 відвідувачів років 3700000 туристів, з яких більше 1 млн туристів razmestilos 'в organizovannom секторах - готель, пенсії, мотелів."Баз розміщення в Великому Сочі 214. Загальна кінцева ємність становить майже 93 тис.місць.


Похожие страницы:

  1. Курорти Угорщини на Карті
  2. Курорти Угорщини з Дітьми
  3. Курорт Бюк Угорщина Відгуки