Готелі Угорщини: відгуки про готелі Угорщини, кращі описи і

Ноябрь 19, 2014 – 13:08
Шопінг в Угорщині

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Найкращі готелі Vengrii, готель рейтинги (Ungarn 2014: 3-4 зірки, 5 зірок).Описи, фото та відгуки туристів про готелі. Поради експертів по Угорщині. Ціни та бронювання готелів.

Відгуки експертів про готелі Угорщини

Олена ГорбуноваВ останні роки російські туристи все більше відкривають для себе лікувальний туризм в Угорщині.Угорщина відома як «країна термальних вод», а Будапешт - унікальне місто, що є єдиною в світі столицею-курортом.

Угорські курортні готелі, перш за все, знамениті своїми термальними і спа-центрами, з безліччю критих і відкритих басейнів з термальною та простою водою, парками саун і водними атракціонами.Відвідування цих центрів, як правило, входить у вартість проживання.За додаткову плату можна взяти пакети лікувальних процедур. У ряді готелів є свої питні джерела.Якість обслуговування, в тому числі і медичного, цілком відповідає європейському рівню.А якість харчування в угорських готелях приємно дивує своїм багатством і різноманіттям страв.

 

Як і в багатьох європейських країнах, в курортних готелях Угорщини існує додаткова плата, так звана курортна такса, яка становить зазвичай менше 2 євро з людини за ніч.

 

Особливості лікувальних курортів Угорщини

 

Курортне лікування в Угорщині підходить для різних вікових категорій, головним параметром при виборі того чи іншого курорту повинні бути показання та протипоказання до лікування.Важливо знати, що знаходження в термальній воді не повинен перевищувати 20-30 хвилин за один захід, а на більшості курортів воно протипоказане для дітей молодше 14 років.Але діти можуть проходити решта курортні процедури і плавати в звичайних басейнах готелів.

 

Крім того, на багатьох угорських курортах (наприклад, в Шарвар, Хайдусобосло) є купальні-аквапарки, що суміщають термальні і звичайні плавальні басейни, які мають водні атракціони та інші розваги для дітей і дорослих.

 

Термальний Будапешт орієнтований, перш за все, на лікування захворювань опорно-рухового апарату.У Будапешті мається 4 термальних готелю, призначених для лікувальних програм, 2 з яких знаходяться на острові Маргіт.Інші готелі Будапешта пропонують для оздоровлення свої спа-центри та басейни зі звичайною водою.Для лікування найбільш популярні готелі Danubius Health Spa Resort Margitsziget 4 * і Danubius Grand Hotel Margitsziget 4 *.Обидва готелі знаходяться в мальовничому парку острова Маргіт, розташованого в самому центрі Будапешта, на Дунаї.

Источник: tonkosti.ru

Возможно, вам понравится:

Венгрия. Будапешт. Туризм, туры
Венгрия. Будапешт. Туризм, туры
УГОРЩИНА: Номер в готелі за 15 євро
УГОРЩИНА: Номер в готелі за 15 євро
Європа | Ungarn | Будапешт | Санкт
Європа | Ungarn | Будапешт | Санкт

@ # @! ## Bezdepи онлайн казино & Nbsp; & mdash; & nbsp; Національна Ідея
ресторан пропонує любителям кулінарного мистецтва вишукані меню високої якості і найширший вибір марочних вин.слід коло торгівлі, а буря її потопить. тестер, а 1 вересня 1939 року, значить, готелів і спортивних об'єктів за призначенням.готелі в домінікани .. у нас ви знайдете будь-які ..

В Росію & Nbsp; & mdash; & NBSP; motor.ru
Necta Повідомлення подібне сталося і в Vengrii.По ходу етапу було офіційно оголошено про підписання контракту на проведення з 2016 року Гран-прі в Баку.

УГОРЩИНА: Пошук готелю в
УГОРЩИНА: Пошук готелю в
Огляд готелю Central Green Hotel. Будапешт
Огляд готелю Central Green Hotel. Будапешт
Венгрия.г.Будапешт.Купальни
Венгрия.г.Будапешт.Купальни
УГОРЩИНА, БУДАПЕШТ, готель FLAMENCO
УГОРЩИНА, БУДАПЕШТ, готель FLAMENCO
Будапешт, Угорщина
Будапешт, Угорщина
Угорщина. Будапешт. Терми в готелі
Угорщина. Будапешт. Терми в готелі

Похожие страницы:

  1. Тури в Хевіз Угорщина
  2. Кращі Готелі Угорщини
  3. Замки Готелі Угорщини