heviz # Хевіз # здоров'я # краса # лікування # відпочинок # угорщина

Октябрь 1, 2016 – 11:48
# Відпочинок # Угорщина # Хевіз Готель "Данубіус" на озері Хевіз:  
Всім відома цілюща сила води угорського озера Хевіз.Воно розташоване в серці заповідного лісу площею 50 гектарів, що забезпечує курорту особливий, неповторний цілющий мікроклімат.
У цьому озері можна цілком насолодитися користю термальних джерел, бактеріальна флора мулу, який покриває дно, виділяє слабкий антибіотик, тому у воді відсутні хвороботворні бактерії.Біологічні дослідження показали, що в багнюці, що покриває метровим шаром дно Хевиза, є гормональні речовини - естрогени.Сірка, вуглекислий газ, радон, які містяться у воді, грають велику роль в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.Водні процедури і грязьові аплікації також корисні при ревматичних і гінекологічних захворюваннях, розладах венозного кровообігу, запаленні нервів.
Відпочинок на озері припускає безліч приємних оздоровчих процедур: бальнеотерапія, гідромасаж, грязьові аплікації, лікувальна гімнастика, магнітотерапія, мінеральні ванни і багато іншого.
І що саме чудове - в озері можна купатися цілий рік! Температура води незмінна - 34 градуси.
#heviz # Хевіз # здоров'я # краса # лікування # відпочинок # угорщина

Источник: www.facebook.com

Возможно, вам понравится:

Угорщина. Хевіз. Готель Europa Fit
Угорщина. Хевіз. Готель Europa Fit

Прага? Будапешт? Египет? & Nbsp; & mdash; & nbsp; Комсомольська правда
.. Ідеальний варіант - вдома в обнімку з пультом від телевізора і тазиком олів'є.Інші використовують новорічні канікули (а відпочивати нині будемо аж 11 днів) як додаткову відпустку і їдуть... Включено: переліт, страховка, готель і одна пішохідна екскурсія по Празі.

Чим зайняти дитину на осінніх канікулах & Nbsp; & mdash; & NBSP; Сьогодні
VENGRIÂ + ВІДЕНЬ. Далеко від Copa, повернення в Ужгороді. І в promežutke - відвідати vengerskogo Мішкольц, тури в Будапешті у Відні.Вартість туру - близько 250 євро (3-4 дні). Крім архітектурних пам'яток, є можливість побачити будапештський зоопарк..

МОЇ австроугорський ПРИГОДИ & Nbsp; & mdash; & NBSP; На честь Батьківщини
Коли Грошей на розкішне свято в море мережі, і залишити hočetsâ Пам'ятайте, грати, і за короткий період nabrat'sâ malomal'skih vpečatlenij, можна, наприклад, з голови до nedolgij і доступний тур в Європі.Саме так я і вирішив вступити в минулому вересні.


Похожие страницы:

  1. Відпочинок в Угорщині Будапешт
  2. Відпочинок в Угорщині Хевіз Ціни
  3. Відпочинок в Угорщині Фото
  4. Відпочинок в Угорщині Хевіз
  5. Відпочинок в Угорщині на Озерах