Тун Хевіз Vengriya

Октябрь 3, 2016 – 03:15
Heviz5_b.jpg

Джерела, що живлять озеро, знаходяться в підводній печері, діаметром 18 м.Це два термальних джерела з температурою води + 42 ° С і 38 ° С, і один - мінеральний з температурою води + 17 ° С, тут же вода перемішується.
Озеро має форму воронки, глибина якої сягає 2 м. У літні місяці температура води складає +33 + 34 ° С, а в найхолодніші зимові місяці не опускається нижче + 26 ° С.
Вода в озері повністю оновлюється за 28 годин. Надходить з джерела гаряча вода, розбиваючись на поверхні на радіальні струмені, повільно обертається за годинниковою стрілкою.Через таке постійне перемішування у всіх точках озера температура води однакова.Води озера по каналам спускаються в Балатон.  
Так як температура води дуже висока, тут практично немає тваринного і рослинного світу, тільки в верхніх водних шарах водяться маленькі рибки, а в відвідних каналах ростуть білі й жовті лілії, а також завезені сюди близько ста років тому індійські рожеві латаття.

 

Клімат

 

Температура води в озері в літні місяці становить 33-38 градусів, а в зимові не опускається нижче 26 ° С.

 

Пам'ятки

 

Відпочинок в Угорщині Хевіз пропонує не тільки приємне времяпроводженіе на березі чарівного озера.З Хевиза можна здійснити екскурсію в Кестхей, оглянути палаци і музеї столиці Балатону.
В Балатонедеріче знаходиться музей Африки з величезною кількістю африканських трофеїв і експонатів.На горі Ковач, близько Заласанто, знаходиться парк Прав людини. Єдине будова тут - побудований в 1993 рбілосніжний буддійський храм.  
З Хевиза регулярно організуються групові гарантовані та індивідуальні екскурсії: Кестхей і печери Тапольце, Відень, Шопрон - Фертед, Грац - столиця Штирії, оглядова екскурсія по Будапешту (час у дорозі займе 2, 5-3 години), Дьйор - Братислава, фольклорна програма у Сіглігете і багато інших.

 

Поради туристам

 

В воді відсутні хвороботворні бактерії, оскільки бактеріальна флора мулу виділяє легкий антибіотик, їх вбиває.

Источник: www.holidaym.ru

Возможно, вам понравится:

Угорщина. Хевіз. Готель Europa Fit
Угорщина. Хевіз. Готель Europa Fit
Відпочинок і туризм - Угорщина
Відпочинок і туризм - Угорщина
Хевіз - лікувальний курорт в Угорщині
Хевіз - лікувальний курорт в Угорщині

Прага? Будапешт? Египет? & Nbsp; & mdash; & nbsp; Комсомольська правда
.. Ідеальний варіант - вдома в обнімку з пультом від телевізора і тазиком олів'є.Інші використовують новорічні канікули (а відпочивати нині будемо аж 11 днів) як додаткову відпустку і їдуть... Включено: переліт, страховка, готель і одна пішохідна екскурсія по Празі.

Чим зайняти дитину на осінніх канікулах & Nbsp; & mdash; & NBSP; Сьогодні
VENGRIÂ + ВІДЕНЬ. Далеко від Copa, повернення в Ужгороді. І в promežutke - відвідати vengerskogo Мішкольц, тури в Будапешті у Відні.Вартість туру - близько 250 євро (3-4 дні). Крім архітектурних пам'яток, є можливість побачити будапештський зоопарк..

МОЇ австроугорський ПРИГОДИ & Nbsp; & mdash; & NBSP; На честь Батьківщини
Коли Грошей на розкішне свято в море мережі, і залишити hočetsâ Пам'ятайте, грати, і за короткий період nabrat'sâ malomal'skih vpečatlenij, можна, наприклад, з голови до nedolgij і доступний тур в Європі.Саме так я і вирішив вступити в минулому вересні.

Тун Хевіз, Vengriya ч.3
Тун Хевіз, Vengriya ч.3
Угорщина. Частина-1 Хевіз
Угорщина. Частина-1 Хевіз
Тури в Угорщину ціни від
Тури в Угорщину ціни від
Спа-готель Palace Хевіз, Хевіз, HU
Спа-готель Palace Хевіз, Хевіз, HU
Санаторій Курорт Хевіз, Хевіз, HU
Санаторій Курорт Хевіз, Хевіз, HU
Vengriya.Ozero Хевіз
Vengriya.Ozero Хевіз

Похожие страницы:

  1. Відпочинок в Угорщині Балатон
  2. Відпочинок в Угорщині на Озерах
  3. Відпочинок в Угорщині Хевіз Відгуки