Октябрь 2, 2016 – 18:23
Угорщина - ФОТОГАЛЕРЕЯ

Тури до Угорщини: найвигідніші ціни на путівки в Угорщину від провідних туроператорів і кращих турфірм.

 

З точки зору туризму Угорщина є, поза всяким сумнівом, однією з найцікавіших країн Європи.Туристичний вигляд країни складається з величезної кількості пам'яток - історичних, архітектурних, культурних, природних.Вдало доповнюють його самобутня угорська кухня і чудові вина цієї країни.Величезною цінністю є такі природні багатства Угорщини, як її термальні джерела і цілющі озера, Хевіз і Балатон.

 

Лікувально-оздоровчі тури тривають, як правило, 8 днів / 7 ночей; 9 днів / 8 ночей; 15 днів / 14 ночей; 22 дня / 21 ніч.Навіть за час самого короткого з них можна відчути прилив сил і бадьорості, які так необхідні будь-якій людині для повноцінного функціонування в умовах сучасної напруженого життя.Крім того, вода термальних джерел, якими багаті берега Хевиза, дає відчутний косметологічний ефект.

 

Екскурсійні в більшості випадків включають в себе відвідування угорської столиці Будапешта, одного з найкрасивіших міст світу, і декількох (в залежності від тривалості поїздки) невеликих, але дуже колоритних міст країни.Такі тури зазвичай тривають від 3 днів. Зрозуміло, за цей час можна отримати лише загальне уявлення про чудовому Будапешті і його численних пам'ятках, тому бажано орієнтуватися на тижневі тури, щоб був час побачити чарівні міста Егер, Печ, Дебрецен, Дунайварош, Сентедре та інші.Багато туроператорів пропонують комбіновані поїздки, поєднують екскурсійну програму та оздоровчий відпочинок.

 

Екскурсійні тури в Угорщину в більшості випадків включають відвідування угорської столиці Будапешта, одного з найкрасивіших міст світу.

Источник: tonkosti.ru

Возможно, вам понравится:

Найкрутіший Євро-тур! Вся
Найкрутіший Євро-тур! Вся

Черчесов йде на Коку & Nbsp; & mdash; & NBSP; Gazeta.Ru
Матч Vtorogo тур в групі Ліги Європи E між stoličnym "Динамо" і ПСВ (Ейндховен) від Niderlandov відбудеться У четвер, 2 жовтня у podmoskovnom стадіоні "Арена Хімки" і почнеться в 19-го00 за московським часом. Обслуговувати зустріч буде бригада суддів на чолі з..

Шведська стінка & Nbsp; & mdash; & NBSP; Новгородські відомості
Pered NIM, передбачається 9 листопада, після закриття 13-туру РФПЛ, команда soberetsâ в Москві, і провів наступний день vyletit в Будапешті, де načnet gotovit'sâ гру з avstrijcami.


Похожие страницы:

  1. Тури в Хевіз Угорщина
  2. Курорт Бюк Угорщина
  3. Курорт Шарвар Угорщина