Ноябрь 17, 2014 – 09:25
Мармуровий палац у Вишеграді

Вишеград стоїть на річці Дунай і має дуже багату історію, яка відображена в різних архітектурних спорудах, що вражають туристів своєю красою і самобутністю.

 

Наявність таких будівель в Вишеграді цілком з'ясовно, адже це місто до 16 століття був столицею країни.Його візитною карткою по праву вважається всесвітньо відомий палац Мотьяша, короля, який правив країною в 15 столітті.Він довгий час служив резиденцією решти правителів, які були після Мотьяша.Одного разу представник Папи Римського відвідав Вишеград. Першою його зупинкою був саме цей палац.Згодом він назвав резиденцію короля «земним раєм». На жаль, час не пощадив будівлю, тому його було вирішено повністю перебудувати.Хоча воно і втратило свій древній вигляд, кількість туристів, що приїжджають в Вишеград саме за тим, щоб відвідати палац короля Мотьяша, з року в рік тільки збільшується.Влітку тут проводяться справжні лицарські турніри і бугуртного бої, а також красиві вистави, які повертають колишню резиденцію угорського правителя в часи середньовіччя і ренесансу.

 

Ще одним вражаючим спорудою є місцева цитадель.В ході численних битв за Вишеград, вона була сильно пошкоджена.Інтерес туристів до неї не згасав, тому її повністю перебудували ближче до 2008 року.Для цього використовували проекти зодчих, що жили в 15 столітті. Будівельники потрудилися на славу: новий величний замок, який височить над Дунаєм, став однією з найцікавіших пам'яток Угорщини.Щодня тут проводяться екскурсії для всіх бажаючих.

 

Ще одним місцем, яке обов'язково потрібно відвідати, є фортеця Вишеграду.Здавна вона служила в'язницею. Найнебезпечнішим її ув'язненим був і залишається знаменитий на весь світ Влад Цепеш або граф Дракула.Ходять легенди, що він був жорстоким вбивцею і психопатом. Йому подобалося знущатися над своїми жертвами, перш ніж задушити їх.Вірити цьому чи ні - вирішувати вам. На даний момент Вишеградська фортеця перетворилася на музей, який включений в багато маршрути екскурсій по місту.

 

Це місто знамените ще й своїми цілющими джерелами.В Вишеграді є кілька купалень і санаторіїв, де кожен може пройти курс лікування.Майже в кожному готелі теж надаються подібні послуги.

Источник: www.tgt.ru

Похожие страницы:

  1. Сентендре Угорщина Пам'ятки
  2. Дьйор Угорщина Пам'ятки
  3. Шопрон Угорщина Пам'ятки
  4. Сегед Угорщина Пам'ятки