Хевіз, Угорщина: все про Хевізе від «Тонкощів туризму»

Август 30, 2014 – 12:18
Хевіз один з найбільш

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди Хевіз

Забронювати готель в Хевіз за найвигіднішими цінами  

Хевіз: лікування, ozdorovlenie, медицина, Balneoterapia.Інформація про медичні центрах і санаторіях Хевиза. Відгуки туристів про Хевізе.

 

Озеро Хевіз, один з найпопулярніших бальнеологічних курортів Угорщини, розташований недалеко від південно-західного краю озера Балатон, в 6 км від міста Кестхей і в 210 км від Будапешта.Його головна особливість - найбільше тепловодне озеро в Європі, що має площу 47 500 кв.м, питаемое підземним джерелом, слаборадіоактивних вода якого містить солі кальцію, калію і гідрокарбонати.Оскільки джерело дуже потужний, кожні 28 годин вода в озері цілком оновлюється.Тут можна купатися круглий рік: влітку температура води +33 .. + 34 ° C, взимку +26 .. +28 ° C. Щільний пар над озером і бурхлива рослинність навколо створюють унікальний мікроклімат, що підсилює цілющий ефект.Поверхня озера покрита красивими водяними ліліями, завезеними з Індії.Хевіз залишається популярним курортом і влітку, і взимку.

 

Як дістатися

 

Своєю залізничної станції в Хевізе немає, найближча розташована в місті Кестхей.Між Кестхей і Хевіз регулярно ходять автобуси. Крім того, на озеро можна потрапити автобусом з Залаегерсега, Сомбатгею, Шопрона, Надьканижа, Дьёра, Веспрема і Печа.

 

Готелі Хевиза

 

На курорті є близько 20 невеликих готелів категорії 3-4 зірки.Пропонований тип харчування - напівпансіон. Озеро Хевіз своєму розпорядженні і єдиною «п'ятіркою» - Lotus Therme Hotel & amp; Spa, розташованої в безпосередній близькості від купалень.Це найпрестижніший готель курорту.

 

Кухня і ресторани Хевиза

 

Навколо озера Хевіз розкидана маса ресторанів, кафе і закусочних, в основному національної кухні.Перекусити на швидку руку можна в піцеріях La Montanara і Liget, а покуштувати місцеві спеціалітети - в закладах Magyar Csarda Etterem, Kocsi Csarda або Elso Hevizi Borhaz es Etterem.

Источник: tonkosti.ru

Похожие страницы:

  1. Відпочинок Угорщина Хевіз
  2. Відпочинок в Угорщині Хевіз
  3. Відпочинок в Угорщині Хевіз Ціни
  4. Відпочинок в Угорщині на Озерах
  5. Відпочинок Угорщина Озеро Балатон