Угорщина, відпочинок в Угорщині

Июнь 7, 2014 – 06:33
Гори взимку в Угорщині

Угорщина затишно розташувалася в самому центрі Європи. Угорщина - справжній бальнеологічний курорт.Найбільше озеро країни Балатон - це, з одного боку, знаменитий лікувальний курорт і, в теж час, прекрасне місце для відпочинку.Будапешт відносять до числа найкрасивіших міст світу.

 

Угорщина дуже багатогранна, відпочинок може разюче відрізнятися в залежності від обраного курорту або пори року, на яке припадає відпустку.Країна розташувалася в самому серці Європи і межує з сімома країнами, одна з небагатьох не має виходу до моря.Але це анітрохи не впливає на якість і різноманітність відпочинку.

 

Хоча відпочинок в Угорщині найчастіше пов'язують з термальними курортами, тут набагато більше доступних і недорогих розваг.Головне, правильно вибрати час. Помірно-континентальний клімат характеризується холодною зимою і жарким літом, зате весняний та осінній періоди тут теплі і досить довгі.

 

Найчастіше саме термальні і бальнеологічні курорти і лікарні вважаються пам'ятками Угорщини.І така думка виправдано, тому що на території країни багато термальних джерел, особливих озер, які мають лікувальні властивості.Сюди приїжджають поправити здоров'я дорослі і діти, люди з хронічними захворюваннями.При цьому лікування організовано так, що гості відчувають себе немов на кращих спа-курортах.Спектр захворювань, які можна вилікувати в Угорщині, включає практично всі відомі проблеми людства.

 

Нерідко в Угорщину на відпочинок їдуть заради красивих міст, особливо Будапешта, який визнаний однією з найкрасивіших європейських столиць.Центральна частина міста з прекрасними видами на Дунай внесена в списки ЮНЕСКО.Веспрем, перша столиця Угорщини, вражає сусідством старовини і сучасності.

 

А сама країна подібна музею під відкритим небом. Численні палаци і замки різних епох (їх понад 3500), що належали королям і знаті, зачаровують з першого погляду: Брунсвік з Центром Бетховена, замок Грашшалковічей з садами, Печвардское абатство, Фештеіч на Балатоні.Якщо доведеться вирушати в автобусні поїздки, варто подивитися на закрут Дунаю, Егер, Дьйор.

 

Багато курорти Угорщини розташовані на берегах озер. Озеро Балатон - візитна картка країни.Тут знаходяться найсерйозніші лічниці, які виліковують навіть дуже складні випадки.Крім того, Балатон - криниця розваг, крім традиційної риболовлі та купання тут займаються віндсерфінгом.І це в центрі Європі!

 

Поруч з рукотворним озером Тиса знаходиться чудовий природний заповідник, в якому можна побачити у всій красі місцеву рослинність і представників фауни.Ще одна визначна пам'ятка Угорщини - озеро Хефіз, що розташувалося в кратері вулкана.

Источник: www.turizm.ru

Похожие страницы:

  1. Угорщина Пляжний Відпочинок
  2. Угорщина Зимовий Відпочинок
  3. Угорщина Балатон Відпочинок