Октябрь 2, 2014 – 11:12

Угорщина - невелика європейська країна, серед інших слов'янських країн виділяється унікальною мовою, культурою і здатністю до виживання.Заснована мадярами (фінно-угорське плем'я, що прибуло на цю територію в 9 столітті) країна і народ залишилися вірними своєї спадщини незважаючи на монгольське нашестя в 13 столітті, турецьку окупацію в 16 і 17 століттях, австрійське правління в 18 і початку 19 століття, і комуністичне панування в 20.

 

Гордість місцевих жителів за свою країну величезна, але вона базується не тільки на силі і стійкості нації.Угорщина також пишатися своїми прекрасно збереженими архітектурними пам'ятками, якісними винами, омолоджують термальними джерелами і процвітаючим мистецтвом.

 

Будапешт - стілець Vengrii, чарівне місто razdelennyj Duna два береги: Буда (на захід від столиці, розташований на правому березі) зірки, більш горбисті і витончені частина міста, в цьому Час як Пешті (східна частина) цього торгового центру zastroennyj zdaniâmi чудовий модерн.

 

Пуста (Puszta) - здавалося б, нескінченна прерія увінчана безкрайніх небом, є визначальним пейзажем країни, але краса Угорщини на цьому не закінчується. Будапешт. Нереально красивый город, многие часто его называют жемчужиной на Дунае. Город, который богат многими историческими памятниками, природными объектами и просто местами, где каждый турист будет чувствовать себя уютно и комфортно. Не варто забувати про 11 національних парках і сотнях заповідних районів, озері Балатон (Lake Balaton) - найбільшому прісноводому водоймі Європи, безлічі звивистих річок і тисячах гектарів виноградників і садів.

 

Невеликий угорський містечко Хевіз отримав популярність серед туристів завдяки розташованому неподалік найбільшого тепловодному озеру Європи.Озеро носить ім'я Хевіз, як і саме місто, і знаходиться в кратерообразной западині, з дна якої б'ють мінеральні гарячі джерела. Вони збагачують води озера цілющими мінеральними сполуками солей кальцію і алкалоїдів.Незважаючи на невелике населення Хевиза, всього близько 5 тисяч осіб, в місті і на березі озера круглий рік багатолюдно.Сотні туристів приїжджають сюди на лікування в десятки сучасних санаторіїв, зведених на мальовничих схилах зелених пагорбів.Перше лікувальний заклад в Хевізе почало свою роботу ще в кінці 18 століття, під час процедур тут застосовували не тільки термальну воду озера, а й бруд з його дня, багату йодом та іншими цінними мінералами.Рівень медичного обслуговування в Хевізе досить високий.

Источник: turtella.ru

Похожие страницы:

  1. Угорщина Відпочинок з Дитиною
  2. Угорщина Відпочинок Спа
  3. Угорщина Відпочинок Море
  4. Угорщина Відпочинок на Море
  5. Угорщина Відпочинок на Балатоні