Бюк, Угорщина: все про Бюке від «Тонкощів туризму»

Февраль 22, 2015 – 12:31
В Угорщині курорт Бюк

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

Бронювання в шумі за найвигіднішими цінами  

Bük: лікування, ozdorovlenie, медицина, Balneoterapia.Інформація про медичні центрах і санаторіях Бюка. Відгуки туристів про Бюке.

 

Бюк, один з найбільших термальних курортів Угорщини, розташований на північному сході області Ваш в 220 км від угорської столиці і всього в 122 км від Відня.Світову популярність він здобув завдяки своїй лікувальній купальні.Купальня знаходиться в окремому лікувально-туристичному комплексі з 6 термальними (+32.. + 34 ° С), 4 лікувальними (+32 .. +39 ° С), трьома дитячими, лікуючим і глибоким басейнами, гіркою, а також басейном з гладкою поверхнею води.Вода призначається також у вигляді питного курсу. Купальня відкрита цілий рік. Лікувальна термальна вода добувається з глибини 1282 м, її температура на поверхні +55 ° C.Відноситься вона до групи кальцію-магнію-гідрокарбонатних вод зі значним вмістом фтору, йоду, заліза і високим вмістом вуглекислоти.

 

Важливий момент: в лікувальній купальні Бюка можна пройти повне медичне обстеження і на місці скласти індивідуальний комплекс процедур.

 

в лікуванні шуму

 

Показання: skleroz, пошкоджені hrâŝevogo диска, пошкодження Kostěj, люмбаго, BEHTEREVA Хвороби, подагра, запалення hroničeskoe Суглобів, реабілітація після ortopedičeskih і nejrohirurgičeskih операцій, відновлення після травм, а також hroničeskie жіночого та urologičeskie запалення.

 

Протипоказання: тяжкі захворювання серця і судинної системи, тромбоз, злоякісні пухлини, туберкульоз, вагітність, гострі запальні захворювання.

 

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Бюка

 

В околицях Бюка можна відвідати замок Сапар і маєток Пала Надя (Фельшебюк).А всього в 20 км від курорту знаходиться місто Кесег. Основні місцеві визначні пам'ятки: церква Серця Ісуса на Головній площі, площа Юришича - один з кращих збережених в Угорщині пам'ятників Середньовіччя, фортеця і, звичайно ж, міські музеї.Ще відпочиваючим буде цікаво відвідати Сім джерел, розташовані в гірському масиві Кесег.Інше цікаве місце - парк Іроттке, багатий на історичні пам'ятки.


rushessay.com

Источник: tonkosti.ru

Похожие страницы:

  1. Курорти Угорщини з Дітьми
  2. Курорт Бюк Угорщина
  3. Курорти Угорщини Відгуки